Виклик майстра: (096) 883-97-96

(066) 635-45-71

(063) 650-49-69

Ми працюємо:

- понеділок-неділя з 9.00 до 20.00

Будемо раді вам допомогти.

Заявка на ремонт пральної машини

Заміна підшипників у пральних машинах

Пральна машина, як і будь-який інший побутовий прилад, складається з елементів механічних та електричних. До механічних елементів відноситься насос, двигун, і різні рухомі частини, а до електричних відноситься програмний блок управління. Ремонт пральної машини рано чи пізно, доведеться здійснити в будь-якому випадку. Досить частою поломкою пральної машини є руйнування підшипників. Заміна підшипника в пральній машині процес непростий і об'ємний, що вимагає правильної підготовки.

Заміна підшипників у пральних машинах Indesit, Ariston, Zanussi, LG, Samsung, Bosch, є найпопулярнішими моделями серед споживачів, не складе особливих труднощів для досвідченого майстра. Якщо ж ви не маєте такого досвіду, то краще за все звернутися в сервісний центр з обслуговування і ремонту побутової техніки. Заміна підшипників у пральних машинах Indesit, Ariston, Zanussi, LG, Samsung, Bosch вироблена в спеціалізованому сервісному центрі не займе трохи часу і дасть вам після ремонту гарантію.

Для визначення ступеня зношеності підшипника не обов'язково чекати повного виходу з ладу пральної машини. Характерний звук скреготіння або шелестіння послужить сигналом, щоб поміняти підшипник в пральній машині. Причиною виходу з ладу підшипника, може служити протікає сальник. При попаданні води на підшипник відбувається його корозія і руйнування.

Розглянемо детальніше як замінити підшипник пральної машини і продовжити термін її служби. Для майбутньої роботи, щоб поміняти підшипник в пральній машині, Вам знадобляться такі інструменти: викрутка з насадками, плоскогубці, тріскачка з набором головок, молоток, зубило. Буде потрібно придбати 2 підшипника, сальник і мастило для сальника, можна скористатися литолом, він витримує температуру до 120 градусів за Цельсієм.

При відсутності досвіду, як замінити підшипник в пральній машині, налаштуйтеся на довгу фізичну роботу. Почніть розбирати машину з верхньої кришки, потім задній, далі від'єднайте шланги, патрубки, зніміть ремінь зі шківа, від'єднайте амортизатори і вийміть барабан з корпусу пральної машини. Зніміть двигун, тен і шляхом акуратних маніпуляцій відкрутіть шків. При знятті барабана ні в якому разі не можна бити молотком по валу, цілком можливо його викривлення і неможливість подальшого відновлення. Для вилучення зіпсованих підшипників потрібно скористатися вибиванням. Видаливши зіпсований підшипник, очистіть посадочні місця від старого мастила. Далі встановіть новий підшипник, і зберіть все в зворотному порядку. Не завжди варіант домашньої заміни запчастин пральної машини варто того часу і тих нервів, які можна уникнути при довірі ремонту професіоналам.