Виклик майстра: (096) 883-97-96

(066) 635-45-71

(063) 650-49-69

Ми працюємо:

- понеділок-неділя з 9.00 до 20.00

Будемо раді вам допомогти.

Заявка на ремонт пральної машини

Whirlpool (Вірпул)

Whirlpool (Вирпул)

Пральні машини Whirlpool
Whirlpool - італо-американська марка побутової техніки.

Концерн Whirlpool створений в США в 1911 р штат Мічиган. У 1989 році компанія вийшла на європейський ринок, і за 15 років Whirlpool став торговою маркою №1 в Європі. В Україні компанія працює з 1995 року. З 1990 р заводи "білої техніки" Whirlpool належать італійській компанії.

На американських і європейських заводах концерну, розташованих в 13 країнах, працює 61 тис. Чоловік. Концерн виготовляє повний асортимент побутової техніки, економічною в експлуатації і зручною.

Whirlpool - світовий лідер продажів великих побутових приладів. Продукція продається в 140 країнах, кожні 2 секунди по 1 виробу.

На українському ринку представлений повний спектр окремо стоїть та вбудованої побутової техніки: пральні машини з рідкокристалічним дисплеєм, мікрохвильові печі, холодильники, сушильні та посудомийні машини, а також духові шафи з інтерактивним дисплеєм, варильні панелі і витяжки.

Пральні машини від Whirlpool з фронтальним завантаженням відрізняють вишуканий дизайн для якого характерні обтічні форми і округлі лінії. ЖК-дисплей і функція вибору програми однією кнопкою, барабан великої місткості, дисплей з захисним механізмом і нова технологія "6-е відчуття Max".

Якісне прання в короткі терміни з мінімальними витратами електроенергії і води.
У нових моделях занесені в пам'ять індивідуальні програми, запуск яких відбувається при натисканні всього однієї кнопки.

Ремонт пральних машин Whirlpool (Вірпул)