Виклик майстра: (096) 883-97-96

(066) 635-45-71

(063) 650-49-69

Ми працюємо:

- понеділок-неділя з 9.00 до 20.00

Будемо раді вам допомогти.

Заявка на ремонт пральної машини

Опис функцій пральних машин

По-перше, це тип завантаження машини. Розрізняються типи фронтальні і вертикальні. Для пральних машин з фронтальним типом завантаження білизна завантажують через люк, розташований на передній стінці панелі, а ось з вертикальним типом - зверху. Фронтальне завантаження гарне тим, що така конструкція дозволяє встановити машину в ряд з кухонним гарнітуром. Пральна машина з вертикальним завантаженням вимагає окремого місця зберігання і експлуатації (ванна кімната).

По-друге, завантаження. Це максимальний обсяг ваги білизни, що завантажується в машину. Вага завантаження залежить від глибини машини. Глибина пральних машин з фронтальним завантаженням варіює від 32 (вузькі) до 60 см, машини з вертикальним завантаженням - глибина 60 см.

По-третє, віджимання. Якість віджиму білизни залежить від числа вироблених в хвилину обертів. Чим більше оборотів, тим краще віджимання білизни. Хорошими показниками є класи А і В, до середнього рівня відносяться C, D, E і найскромніші з показників - F і G.

По-четверте, сушка. Ця функція пральної машини дозволяє сушити речі прямо всередині машини. Забезпечується за допомогою вентилятора і нагрівального елементу.