Виклик майстра: (096) 883-97-96

(066) 635-45-71

(063) 650-49-69

Ми працюємо:

- понеділок-неділя з 9.00 до 20.00

Будемо раді вам допомогти.

Заявка на ремонт пральної машини

Як випрати кросівки?

Прати кросівки в пральній машині не рекомендують виробники кросівок. Проте, дуже багато господинь їх перуть і задоволені результатом. Просто потрібно пам'ятати кілька основних правил.

Перед пранням кросівок очистіть підошву від камінчиків і піску. Шнурки дістаньте - окремо від кросівок вони краще відіпрати. Покладіть кросівки в стару наволочку або міцний спеціальний мішок для прання і не закладайте в машину одночасно багато пар. Не можна прати кросівки при високій температурі (можуть розклеїтись), віджимати на великих оборотах і використовувати функцію сушки. Від усього цього вони деформуються. Краще використовувати щадні режими прання або малі цикли.

Подивіться уважно на матеріал, з якого зроблені кросівки: деякі можуть злиняти або зафарбувати. Категорично не можна прати кросівки з натуральної шкіри. Сушити кросівки потрібно при кімнатній температурі, набивши газетним папером.

Якщо часу на прання немає, а потрібно терміново «вбити» неприємний запах, є народний рецепт: протерти внутрішню поверхню ганчіркою з оцтом і поставити сушитися на балкон, на вітер і сонце.