Виклик майстра: (096) 883-97-96

(066) 635-45-71

(063) 650-49-69

Ми працюємо:

- понеділок-неділя з 9.00 до 20.00

Будемо раді вам допомогти.

Заявка на ремонт пральної машини

Підключення пральної машини

Правильне підключення пральної машини є запорукою безпечної і надійної роботи машинки в майбутньому. Краще довірити цю справу фахівцям, щоб вони виконали роботу якісно, ніж Ви зробите це самі, і неправильна установка призведе до поломки машинки. Деякі забувають зробити елементарне, викрутити болти.

Подключение стиральной машиныЗазвичай підключення пральної машини має на увазі під собою виїзд майстра додому, розпакування машини і видалення транспортувальних кріплень, установка на місце експлуатації, вирівнювання, тестування працездатності машинки в режимах прання, віджимання і зливу, а також інструктаж власників машинки по її подальшої експлуатації.

Розберемо трохи докладніше підключення пральної машини як процес. Отже, в теорії, звичайно, все просто, для підключення машинки потрібні електрика, вода і каналізаційний злив, і всього-на-всього це потрібно під'єднати до машинки, але якщо перейти до практики, все виявляється набагато складніше. Почнемо з того, що машинку потрібно встановлювати таким чином, щоб в подальшому уникнути вібрацій. Не секрет, що далеко не в кожному будинку рівні підлоги, їх нерівності впливають на роботу машинки, тому за допомогою регулювання висоти ніжок це можна виправити.

Подключение стиральной машины

Наступне що потрібно встановити це шланг від водопроводу. Останнє, що потрібно встановити - це зливний шланг. Він має кронштейн, завдяки якому шланг можна повісити на край ванни, щоб вода зливалася через неї. Є й інший спосіб організації зливу: через каналізаційний колектор. Він більш безпечний і зручний.

Правильне підключення пральної машини забезпечить її безперебійну роботу на тривалий час. Якщо Ви вирішите довірити це професіоналам, Ви прийміть вірне рішення. Майте на увазі, що незалежно від того самі Ви будете підключати машинку або скористаєтеся допомогою майстра, швидше за все Вам доведеться купувати додатково витратні матеріали, наприклад, кульовий кран і шланги. Скільки складуть витрати на ці матеріали, залежить від місця розташування машинки у Вас в квартирі.

Коли підключення пральної машини здійснюється самостійно, часто допускаються помилки. Перша помилка: неправильно організований злив в каналізаційну трубу. Він може привести до серйозного витіку. Це відбувається, коли механізми зливу і наповнення виходять з ладу. В результаті будуть витрати на ремонт у себе, компенсація ремонту сусідам знизу, якщо, звичайно, Ви живете не на першому поверсі.

Друга можлива помилка - це не вирівняна або неправильно виставлена ​​машинка. В результаті при віджиманні буде досить сильний шум і вібрація. Через деякий час вийде з ладу барабан. Ремонт барабана досить дорогий і все одно доведеться скористатися допомогою майстра.