Виклик майстра: (096) 883-97-96

(066) 635-45-71

(063) 650-49-69

Ми працюємо:

- понеділок-неділя з 9.00 до 20.00

Будемо раді вам допомогти.

Заявка на ремонт пральної машини

Samsung (Самсунг)

Samsung (Самсунг)

Пральні машини Samsung
Samsung - відома корейська марка побутової техніки та аудіо-відео апаратури. Фірма є спільною південно-корейської і китайською компанією. У перекладі Samsung означає "три зірки".

Фірма Samsung представляє холодильники та мікрохвильові печі, пральні машини, пилососи та іншу дрібну побутову техніку з оригінальним стилем фірми. Висока якість і доступні ціни приваблюють українських покупців.

Фірма Samsung представляє пральні машини з фронтальним завантаженням: до заощадження електроенергії, стандартні моделі і з різними програмами прання.

У нових моделях пральних машин Samsung серії EcoSilver втілена в життя новітня технологія Silver Nano. Антибактеріальний ефект при застосуванні технології Silver Nano досягає 99,99%, забезпечуючи тривалу антибактеріальний захист, повністю міняє ваше уявлення про чистоту.

Samsung Electronics обіцяє покупцям 3 роки обов'язкової гарантії і безкоштовного сервісного обслуговування всі види своїх виробів в авторизованих сервісних центрах.

На українському ринку з 90-х років. Продукція відповідає міжнародним та українським стандартам.

Історія компанії.

Компанія Samsung була утворена в 1969 році, займалася виробництвом побутової техніки, пізніше до корпорації приєдналася корейська компанія Semiconductor Co., поклавши початок масовому виробництву пральних машин і холодильників. У 1986 році Корейська асоціація менеджменту присудила Samsung Electronics приз «Краща компанія року». Цей же рік ознаменувався випуском десятимільйонного кольорового телевізора, відкриттями торгових представництв в Канаді та Австралії.

До 1998 року корпорація заволоділа основною часткою ринку рідкокристалічних моніторів і початку масове виробництво цифрових телевізорів. У січні 1999 року Samsung Electronics отримала приз «Краща компанія з виробництва побутової електроніки», щорічно присуджується журналом Forbes Global.

Корпорація Samsung Electronics вперше вийшла на український ринок 12 років тому. За цей період її продукція завоювала широке визнання українських споживачів.
Про успіх компанії свідчать заслужена популярність і величезна популярність побутової техніки марки Samsung, завдяки яким компанія увійшла до трійки лідерів українського ринку електроніки.

Ремонт пральних машин Samsung (Самсунг)