Виклик майстра: (096) 883-97-96

(066) 635-45-71

(063) 650-49-69

Ми працюємо:

- понеділок-неділя з 9.00 до 20.00

Будемо раді вам допомогти.

Заявка на ремонт пральної машини

Основні несправності і поломки пральних машин

З пральної машини витікає вода - популярна поломка. Така несправність може бути викликана розривом манжета люка. Перетиранням патрубків і шлангів.

Немає зливу води - швидше за все, стався засмічення зливного насоса або патрубків. Як правило, більшість пральних машин забезпечені фільтром для сміття, який можна прочистити.

Основные неисправности и поломки стиральных машин

При роботі пральної машинки видається стукіт, сильний гул - дана несправність може бути викликана попаданням в сам бак предмета (забута шпилька в кишені, металева кісточка з бюстгальтера), або зносом блоку підшипників. Знос підшипників відбувається через зношеного сальника, який починає пропускати воду.

Основные неисправности и поломки стиральных машин

При такій поломці краще не зволікати викликати майстра, тому що наступним етапом стане поломка вала самого барабана.

Немає нагріву води - найімовірніше, вийшов з ладу нагрівальний елемент або модуль управління. Вам потрібно звернутися до фахівця з ремонтів пральних машин.

Основные неисправности и поломки стиральных машин

Постійно йде заток води в пральну машину - одна з найпоширеніших несправностей. Це відбувається тому, що низько розташований зливний шланг. Можливо, він впав під час експлуатації. Кінець зливного шланга повинен розташовуватися на висоті над рівнем підлоги не менше 70 см, але не більше 100 см