Виклик майстра: (096) 883-97-96

(066) 635-45-71

(063) 650-49-69

Ми працюємо:

- понеділок-неділя з 9.00 до 20.00

Будемо раді вам допомогти.

Заявка на ремонт пральної машини

Вибір пральної машини

Як вибрати пральну машину?

Сьогодні споживачеві в різноманітті пральних машин дуже складно розібратися. У цій статті ми постараємося вам допомогти вибрати ту пральну машину, яка буде по максимуму відповідати вимогам і служити вам багато років.
Отже, з чого ж потрібно почати вибір пральної машини? Нижче ми розписали відповіді на питання, в тому порядку, в якому, вони виникають при виборі та купівлі пральної машини.

Вибір розміру пральних машин з фронтальним і вертикальним завантаженням.

Вид завантаження вибирається виходячи з особистих переваг, а також з розрахунку місця, де буде стояти пральна машина. Пральна машина з фронтальним завантаженням відрізняються дизайном від машин з вертикальним завантаженням. Вібрація у машин з фронтальним завантаженням набагато менше, ніж у вертикальних. Багато хто вважає, що в пральні машини з вертикальним завантаженням зручніше класти і виймати білизну (хоча це особиста перевага кожного), правда на вертикальні нічого не можна ставити і зверху до таких пральних машин повинен бути відкритий доступ.
Розмір машин з вертикальним завантаженням (Висота х Ширина х Глибина) 90-85 х 40 х 60.
Фронтальні машини діляться на:

 • повнорозмірні пральні машини (В х Ш х Г) 85 х 60 х 60
 • стандартні пральні машини (В х Ш х Г) 85 х 60 х 50-55
 • вузькі пральні машини (В х Ш х Г) 85 х 60 х 32-45
 • компактні пральні машини (В х Ш х Г) 67-70 х 51 х 45 (зануси, канди)

Припустимо, Ви зупинили свій вибір на фронтальній пральній машині. Якщо Вам дозволяє площа, вузьку пральну машину вибирати не слід. За відгуками фахівців повнорозмірні машини надійніші, стійкіші до вібрацій в режимі віджимання і зазвичай мають більший об'єм завантаження (близько 5 - 7 кг.) Якщо площа не дозволяє зупинити свій вибір на вузькій пральній машині, то вихід є - це компактні пральні машини, їх можна встановлювати під умивальник.
Якщо Ви вирішили пральну машину встановити на кухні під стільницю, слід звернути увагу на вбудовані машини, тому що звичайні через вібрації можуть знищити меблі (у вбудованих пральних машин рівень вібрації нижче).

Клас прання, віджимання і енергоспоживання

При виборі слід звернути увагу на пральні машини із швидкістю віджимання не менше 800, тому що чим більше оборотів, тим інтенсивніше віджимання, а це значить, що білизна буде сухіше після прання, що вельми зручно. Але не варто сильно гнатися за показниками. В даному випадку більш важливою характеристикою є залишкова вологість (клас віджиму). У пральних машин з однаковою кількістю оборотів цей показник може сильно відрізнятися.
Класифікація для пральних машин по класу віджиму:

Клас віджиму

Залишкова вологість

A

<45%

B

45% < 54%

C

54% < 63%

D

63% < 72%

E

72% < 81%

F

81% < 90%

G

> 90%

Пральні машини класифікуються наступним чином: з кращими показниками мають маркування A, B клас; середні - C, D; нижчі -E, F, G.
Клас енергоспоживання:
Енергоспоживання визначається виходячи з тестів прання, при завантаженні 1 кг бавовняної білизни при температурі 95 ° С

Клас енергоспоживання

Споживання електроенергії, кВт / кг

A

< 0,19

B

0,19 < 0,23

C

0,23 < 0,27

D

0,27 < 0,31

E

0,31 < 0,35

F

0,35 < 0,39

G

> 0,39

Вибір виробника побутової техніки

Хочеться відзначити, що невеликий відсоток браку присутній абсолютно у всіх виробників побутової техніки. Однак у більш іменитих виробників цей відсоток менше. Хоча якщо техніка під ім'ям дорогого виробника поламається, її ремонт може обійтися в кілька разів дорожче, ніж у більш дешевих моделей.
(Звичайно, дати чіткі рекомендації щодо вибору бренду неможливо. Тому перед вибором пральної машини ми рекомендували б звернеться в найближчий сервіс і порадитися з майстром.)

Вибір матеріалу баку пральної машини

Для виготовлення бака пральної машини (не плутати з барабаном, бак -Нерухомість частина пральної машини) використовуються такі матеріали: Емальований сталь, Нержавейка, карборан, полиплекс.
Отже:

 • Емальована сталь - не найкращий вибір. Як тільки з'явитися хоч одна тріщинка, скол емаль почне облазити, а бак пральної машини буде іржавіти.
 • Нержавійка - бак з цього матеріалу гарантує довговічність роботи, і перешкоджають утворенню іржі на баку.
 • Полімерні баки (полиплекс, карборан і ін.) - набагато дешевше і, як правило, характеристики тепловіддачі, вібрації і шуму вище, ніж у інших матеріалів.

Програми прання і функції пральних машин.

У пральних машинах можна виділити 4 основні програми прання:

 • Програма прання виробів з бавовни і льону при температурі до 95°С
 • програма для прання синтетики, до 60°С;
 • програма делікатне прання, до 40°С;
 • програма для прання вовни, до 40°С;

Кожна з основних програм прання пральної машини може включати в себе різні підпрограми. Так само можливі такі додаткові функції:
"Ручне прання" вовни. - Ця функція прання забезпечує дбайливе прання вовни в пральній машині з дуже точним дозуванням води, підбором і регулюванням необхідної кількості оборотів барабана при віджиманні.
"Сушка" - функція пральної машини, призначена для сушки білизни після прання. Принцип дії сушки полягає в тому, що внутрішній нагрівальний елемент генерує тепло, а вентилятор перетворює його в теплий потік повітря, який обертається навколо тканини і висушує її.
"AQUASTOP" - система захисту від протікання. Спрацьовує при попаданні води в піддон пральної машини.
"FUZZY CONTROL" - електронна система, яка контролює процес прання і індивідуально коректує програму залежно від кількості і типу білизни. Крім того, система Fuzzy Control регулює витрату води під час полоскання відповідно до завантаження пральної машини. Якщо при полосканні виникає надлишкова кількість піни, система включає додаткове полоскання і при необхідності змінює ритм обертання барабана. І, нарешті, система Fuzzy Control контролює процес віджимання, розпізнаючи ступінь дисбалансу (утворення грудок) білизни в барабані.
"FUZZY LOGIC" - електронна технологія, що передбачає контроль параметрів і режимів роботи машини. Fuzzy Logic визначає вагу завантаженої білизни; система контролює швидкість обертання барабана при пранні і віджиманні, температуру прання, кількість полоскань і ін.
"Швидке прання" - програма прання не дуже брудної білизни. При цьому відбувається економія часу до 42%.
"Інтенсивне прання" - програма, яка використовується при пранні застарілих плям. Можливе використання п'ятновидаляючих або відбілюючих засобів під час прання.
"Прання струменем душа" - система прання, що передбачає наявність спеціальних отворів в барабані через які проходять струмені води, що містять сотні бульбашок повітря. Бульбашки проникають у волокна білизни і змивають з них частки бруду.
"Таймер запуску" - пристрій дозволяє програмувати початок прання з затримкою після завантаження білизни. Таким чином, можна запрограмувати пральну машину на прання вночі або під час Вашої відсутності.
"Щоденне прання 30" - дана програма допомагає освіжити не сильно брудну білизну, в тому числі і різних кольорів. Її тривалість всього 30 хвилин.
"Видалення плям" Дана функція оптимізує будь-яку з вибраних програм прання, дозволяючи видалити будь-які, навіть найстійкіші плями на одязі.

Підключення пральних машин

Що б не виникло проблем з машиною після підключення, користуйтеся послугами кваліфікованих фахівців при установці і підключенні пральної машини. Але якщо Ви зважилися зробити підключення самі, дотримуйтеся інструкцій по установці зазначених в керівництві користувача. Ми наведемо відповіді на найбільш часто зустрічаються питання, які є наслідком помилки при установці (підключенні) пральної машини:
"Я встановив пральну машину по рівню, але вона вібрує, шумить і стрибає." Це може відбуватися, якщо не зняті ВСІ транспортувальні гвинти, що застосовуються для транспортування пральної машини. Якщо пральна машина не заставлена ​​за рівнем (всі чотири ніжки повинні стосуватися підлоги), а також, якщо при пранні об'ємні вироби сконцентровані в одній частині бака пральної машини.
"Пральна машина одночасно зливає і заливає воду" .Якщо вільний кінець зливного шланга занурений у воду або зливний шланг неправильно встановлений. Повинен кінець шланга вставлятися в отвір на висоті 60 см від підлоги.

Особливості експлуатації пральних машин

Білизна сортуйте за кольором таким чином:

 • біле;
 • світле;
 • синє і зелене;
 • червоне.

Щоб не засмітився насос відкачки води, перед експлуатацією пральної машини видаліть з білизни всі сторонні предмети (шпильки, предмети і дрібне сміття в кишенях).
Підковдри і наволочки краще виверніть навиворіт, щоб очистити кути і шви від скупчився ворсу.
Цвітний одяг періть без відбілювачів, тоді він не потьмяніє.
Миючий засіб кладіть у відсік пральної машини по інструкції. Якщо білизни менше норми, то по вазі білизни.
Щоб на тені пральної машини не утворювалися вапняні відкладення, то хоча б раз на рік очищайте його за допомогою спеціальних засобів.
Щоб тканина менше зношувалися і тьмяніла, всі речі краще вивернути навиворіт.
Чим більше швидкість віджиму пральної машини, тим більше суху білизну Ви отримаєте після прання. Для кожного типу тканини потрібно дотримуватися режиму віджимання і не перевищувати рекомендовані:

 • 400 - 600 об. - шовкові та вовняні тканини
 • 800 - 900 об. - зазвичай досить для віджиму більшості речей
 • 1000 і більше оборотів - для речей, які не потребують спеціального догляду (постільна білизна, рушники та ін.)

Пральну машину не можна перевантажувати більше покладеної норми. Можна скористатися цією пам'яткою:


Виріб

Вага (гр)

Підковдра

600 -700

Простирадло

500

Наволочка

200

Скатертина

400-1000

Серветка

80

Махровий рушник

500-700

Кухонний рушник

100-200

Шкарпетки

60

Носовичок

20

Блузка

150

Юбка

180

Сорочка

200

Джинси

800

Халат банний

1200

Після прання бажано протерти сухою кювету для порошків (при наступній експлуатації порошок, насипаний в суху осередок повністю змиється і розчиниться, а в мокру може злипнутися грудками). Для пральної машини з фронтальним завантаженням важливо так само протерти гумові ущільнювачі, що б не утворювалася цвіль. Люк на деякий час слід залишити відкритим, щоб пральна машина могла просохнути.